Бізнес-школа для жінок Вижницької громади

Формуючи підприємницьке мислення у жінок, долаючи гендерні стереотипи та психологічні бар’єри, об’єднуємо жінок-підприємниць та жінок, які прагнуть започаткувати власну справу!


Жінки у невеличких містечках та сільській місцевості є найбільш вразливою групою населення, проте саме вони володіють надважливими ціннісними рисами для активної участі у соціально-економічному життя громади.


Через підвищення економічної спроможності жінок, сприяємо розвитку жіночого підприємництва та спільно торуємо шлях до економічного добробуту Вижницької громади.

Як ми працюємо
1
Навчальні тренінги
Візьми участь у навчальних тренінгах бізнесового та мотиваційно-психологічного характеру. Шліфуй свою майстерність та отримуй нові навички
2
Майстер-класи
Практичний досвід є невід'ємною складовою твого успіху. Спілкування з жінками-підприємицями стане потужною мотивацією, зарядить тебе енергетикою до дії та покаже жіноче підприємництво з середини
3
Консультаційна підтримка
Ми допоможемо знайти відповіді на питання щодо підприємницької діяльності. Сконтактуй з нами або залиш своє питання у формі "Маєте питання щодо започаткування власної справи". Ми опрацюємо і підготуємо короткі відеовідповіді, текстові матеріали та посилимо наші тренінги відповідно до ваших запитів
4
Твоя історія успіху
Поділіться своїм досвідом підприємництва. Ваша історія успіху знання та досвід допоможуть іншим жінками розпочати власну справу. Сконтактуй з нами або залиш своє питання у формі "Розкажіть свою історію успіху". Мережуймося та творімо разом жіноче обличчя Вижниччини.Жіноче підприємництво – це не тенденція, факт чи статистика, а можливість самореалізації жінок, нарощування інноваційного потенціалу сучасної економіки і забезпечення економічного добробуту нашої громади!


Творимо Вижницьку громаду разом!
Жіноче обличчя підприємництва
Дізнайся! Мотивуйся! Створи свою справу!
Розкажіть свою історію успіху
Ви - підприємиця. Ваш досвід є особливо цінним для кожної жінки, яка прагне започаткувати власну справу.
Розкажіть свою історію, змотивуйте та підтримайте ідеї інших жінок.
РАЗОМ МИ ТВОРИМО ЖІНОЧЕ ОБЛИЧЧЯ ПІДПРИЄМНИЦТВА ВИЖНИЧЧИНИ
Заповнюючи цю форму, я надаю дозвіл на обробку моїх персональних даних

Маєте питання щодо започаткування власної справи?

Розпочинаєте власну справу і не знаєте з чого розпочати.

Нещодавно розпочали свою справу, але все ще залишаються питання щодо підприємницької діяльності.

Залиште, будь ласка, ваші питання у формі і ми разом знайдемо всі потрібні відповіді.

Ваше ім'я
Email
Ваше питання
Заповнюючи цю форму, я надаю дозвіл на обробку моїх персональних даних
ТВОЯ ГАЛЕРЕЯ МОТИВАЦІЇ

Ця інформаційна сторінка розроблена в рамках проєкту «Бізнес-школа для жінок Вижницької громади», що виконується випускницями Академії Жіночого Лідерства, що реалізується Українським Жіночим Фондом в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом (NDI) в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)».

ВИЖНИЦЬКА МТГ є партнером програми DOBRE, яка реалізується консорціумом організацій на чолі з організацією Ґлобал Ком'юнітіз (Global Communities) й фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Зміст є відповідальністю ГО «ЦЕНТР КРЕАТИВНОСТІ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО РОЗВИТКУ» і не відображає точку зору УЖФ, NDI, Global Communities та USAID.

Made on
Tilda