Екзотичний бізнес та жіноче підприємництво у Вижницькій громаді
Малі міста та сільська місцевість мають додаткові переваги для втілення своїх підприємницьких ідей в життя, а знайомство з успішними жінками-підприємницями дозволяє відкрити рідну місцевість з нових сторін.
Гастромандрівка «Екзотичний бізнес та жіноче підприємництво у Вижницькій громаді» 9 жовтня 2021 року відкрила сімейну равликову ферму «Прикарпатський равлик» у с. Багна Вижницького району. Учасниці проєкту "Бізнес-школа для жінок Вижницької громади" поспілкувалися з власницею ферми Мариною Строїч.

Популярний бізнес у Європі особливо активно розвивається в Україні, проте далеко їхати зовсім не потрібно. Всього за декілька кілометрів від Вижниці ви потрапляєте у екзотичний світ, де підприємиця Марина Строїч розводить живий делікатес – равлики сорту Helix Aspersa Muller. Продукція невеличкої ферми сертифікована і доступна як роздрібним, так і гуртовим споживачам в Україні та за кордоном.
Цікавість привернула увагу підприємиці до екзотичного бізнесу, проте тут не обійшлося без кропіткої і наполегливої праці, численних тренінгів та навчань, незламної віри у свою ідею всупереч всім викликам та ризикам підприємницької діяльності.
Незважаючи на те, що культура споживання равликів у нас ще не дуже розвинута, не обійшлося і без дегустації страв із надзвичайно корисного м’яса равлика. Найдорожча у світі ікра, яку називають «перлинки Афродіти», маринований равлик, фаршировані равлики по-французьки та равлики під сальсою по-іспанськи відкривають цілий світ для справжніх гурманів у Вижниці.

Протягом екскурсії пані Марина так захопливо розповідає про свою діяльність, що стає зрозуміло, що любов до своєї справи – то вже запорука успіху. «Ці равлики ростуть у любові», – так підсумували мандрівку учасниці бізнес-школи, а такі сміливі і підприємливі жінки як власниця «Прикарпатського равлика» творять обличчя Вижницької громади. Такі місця варто відвідувати, а досвід успішних жінок-підприємиць поширювати.
Равлики вирощені в любові

Ця інформаційна сторінка розроблена в рамках проєкту «Бізнес-школа для жінок Вижницької громади», що виконується випускницями Академії Жіночого Лідерства, що реалізується Українським Жіночим Фондом в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом (NDI) в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)».

ВИЖНИЦЬКА МТГ є партнером програми DOBRE, яка реалізується консорціумом організацій на чолі з організацією Ґлобал Ком'юнітіз (Global Communities) й фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Зміст є відповідальністю ГО «ЦEНТР КРЕАТИВНОСТІ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО РОЗВИТКУ» і не відображає точку зору УЖФ, NDI, Global Communities та USAID.

Made on
Tilda