Розвивайте свою зону комформу до максимуму!
Розвивайте те, що знаєте найкраще!
«Ідеального часу на створення своєї справи ніколи не буде! Вже і зараз продумайте, що вам потрібно зробити!»
13 листопада Марія Стоян ділилася з учасницями навчального проєкту «Бізнес-школа для жінок Вижницької громади» своїм досвідом з просування власного бізнесу в Інтернеті. Мария Стоян - засновниця бренду весільних суконь Loreto @loretodresses, який активно завойовує український та зарубіжний ринки, SMM спеціалістка для брендів весільних суконь, консультантка по розвитку, підбору та навчанню персоналу, аналізу ринку (м. Чернівці).

Марія поділилася історією відкриття власної справи і на прикладі сторінки власного бренду в Instagram проаналізувала ключові моменти, на які варто звернути увагу початківцям мережі.


Марія Стоян переконує, що зараз формується нова реальність ведення бізнесу, якою не потрібно знехтувати.

Марія Стоян щодо розвитку бізнесу в Інстаграм рекомендує

1
Визначте свою цільову аудиторію. Знайдіть відповіді на питання: "Що ви робите? Для кого ви робите? На яку взаємодію очікуєте?" Наскільки якісно ви визначите цільову аудиторію, настільки ефективною буде взаємодія між вами та потенційними клієнтами.
2
"Прощупайте" весь ринок. Пробна реклама повинна охопити різні соціальні групи та вікові категорії. Після її аналізу налаштуйте таргетовану рекламу у рекламному кабінеті фейсбук.
3

Використовуйте оригінальні фото. Продумайте кожне фото і зважте, що якісне фото демонструє якість роботи. Якщо ви початківець і коштів на дороге фотообладнання бракує, використайте для фотосесії "золоті години". Таким чином, вам знадобиться мінімум приладдя. Для невеликих товарів можна виготовити самостійно навіть фотозону, а з аксесуарів використати живі квіти. Використовуйте лампи денного світла.

4

Продумайте візуал своєї сторінки. Для цього у нагоді стануть безкоштовні програми, де можна змоделювати вигляд сторінки.

Використайте безкоштовні програми для створення візуалу вашої сторінки, такі як

Lightroom,

500 Stories

Cut Cut

IStories

Canva

5

Орієнтуйтеся на якість, а не кількість підписників. Тому не використовувати гіви та накрутки.

6

Демонструйте виробничий процес. Робочі фото і все, що за лаштунками приваблює потенційних клієнтів.

7

Збережені сторіс, оформлені в стилі сторінки, пришвидшують пошук клієнтами потрібної інформації.

8

Різні геолокації для вашого візуалу можна використати як додатковий метод просування.

9

Знайдіть схожі профілі і ведіть аналіз конкурентів. Так ви завжди будете на одній хвилі з новими трендами.

10

Будьте пильні. Щоб не бути ошуканими, переглядайте інформацію про сторінки в соцмережах: дату створення, кількість змін назви. Чим більше таких змін, тим, ймовірніше, ви маєте справу з шахрайськими сторінками. Велика кількість підписників на такі сторінки не надає вам жодних додаткових гарантій.

11

Відповідально поставтесь до пошуку SMM спеціаліста. Зверніть увагу на те, щоб використовувалися оригінальні підходи, орієнтовані саме до вашої специфіки, а публікації робилися у найактивніші часові проміжки.

12

Взаємодійте з вашою аудиторією. Створюйте опитування, залучайте до обговорення.

13

В кінці кожного тижня аналізуйте статистику сторінки: кількість підписок і відписок, коментарів, лайків, збережених та пересланих іншим сторіс, географію охоплення.


Ця інформаційна сторінка розроблена в рамках проєкту «Бізнес-школа для жінок Вижницької громади», що виконується випускницями Академії Жіночого Лідерства, що реалізується Українським Жіночим Фондом в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом (NDI) в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)».

ВИЖНИЦЬКА МТГ є партнером програми DOBRE, яка реалізується консорціумом організацій на чолі з організацією Ґлобал Ком'юнітіз (Global Communities) й фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Зміст є відповідальністю ГО «ЦЕНТР КРЕАТИВНОСТІ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО РОЗВИТКУ» і не відображає точку зору УЖФ, NDI, Global Communities та USAID.

Made on
Tilda