КОМАНДА
Творимо майбутнє разом через розвиток креативності та зміцнення інтелектуального потенціалу суспільства
Богдана Короп
Співзасновниця, голова організації
Кандидат економічних наук, науковчиня, практик.
Кандидатська дисертація на тему «Транскордонне співробітництво як фактор реалізації інтеграційної стратегії України» (2013 р.).
Досвід викладацької діяльності: 12 років.
Автор численних наукових та науково-методичних публікацій.
Міжнародний досвід: наукове стажування на базі Варшавського університету (Стипендійна програма ім. Лейна Кіркланда, 2017 - 2018 рр.).
Наукові інтереси включають транскордонне співробітництво та міжнародні економічні відносини.


E-mail: bohdanakorop@gmail.com

facebook / linkedin
Микола Короп
Співзасновник, заступник голови організації
Освіта: магістр, спеціальність «Економічна кібернетика»; бакалавр, спеціальність «Термоелектрика». Співорганізатор першого всеукраїнського хакатону «BukTourHack» (Чернівці, 18-19 листопада 2017 р.),  BukEnerHack (12-13 серпня 2017 р.) метою яких було активізація використання ІТ технологій у туристичній галузі та у ІТ-рішень у енергозбереженні. Учасник «Форуму молодих лідерів» (Новий Сонч, Польща, вересень 2017 р.). У 2019 р. брав участь у Young Sustainable Impact (YSI) Innovation Program, в результаті чого ввійшов в число 24 відібраних учасників із 12500 аплікантів для представлення своєї ідеї в Осло (Норвегія). В результаті участі у програмі працював у складі українсько-ірландсько-болівійської команди над стартапом у сфері енергозбереження «Tiempo», що орієнтований на досягнення Цілі сталого розвитку ООН «7 – Відновлювальна енергія».
facebook / linkedin
Аліна Короп
Членкиня організації
Аспірантка Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича. 
Переможниця конкурсу наукової фотографії Державного фонду фундаментальних досліджень до Всесвітнього дня науки в ім’я миру і розвитку (фото під назвою «Нано космос»). Активна учасниця організаційної команди літнього табору для обдарованих учнів Інтелект Буковини.
Наталія Гнатишина
Членкиня організації
Кандидат економічних наук, науковчиня, практик. 
Кандидатська дисертація на тему «Формування необоротних активів торговельних підприємств» (2012 р.).
Досвід викладацької діяльності :13 років.
Має практичний досвід роботи за фахом.
Автор численних наукових та науково-методичних публікацій.
Наукові інтереси включають особливості розробки та написання бізнес-планів, удосконалення методів планування фінансових ресурсів підприємства, управління фінансами підприємства

E-mail: nataliiagnatyk@gmail.com

facebook
Ольга Бабінська
Членкиня організації
к.е.н. (наукова спеціальність 08.05.01. «Світове господарство і міжнародні економічні відносини»), доцент, науково-педагогічний стаж – понад 18 років; відповідальний виконавець науково-дослідних проєктів (ведення документації та автор і редактор наукових монографій), автор і співавтор понад 170 навчально-методичних і наукових  публікацій (профіль у наукометрічній системі Google Scholar - https://scholar.google.com.ua/citations?user=epnkYdkAAAAJ&hl=ru), учасник і організатор науково-практичних конференцій, круглих столів, тренінгів, наукових семінарів тощо; сфера наукових інтересів – глобальні проблеми існування людства (в т.ч. - екологічні) та міжнародна економіка.
Оксана Зибарева
Членкиня організації
Доктор економічних наук, доцент, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ЧНУ ім. Ю.Федьковича
Сфера наукових інтересів: соціалізація економіки, стратегія сталого розвитку регіону, інвестиції в людський капітал, соціальні інновації, соціальна відповідальність бізнесу, управління персоналом, конкурентоспроможність потенціалу підприємства.

Людмила Вербівська 
Членкиня організації
Кандидат економічних наук, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ЧНУ ім. Ю.Федьковича
Сфера наукових інтересів: інвестиційна стратегія соціально-економічного розвитку регіону, інвестиції в людський капітал, формування конкурентних переваг та конкурентоспроможність підприємства.
Бажаєте приєднатися до нашої команди?
Наша мета, цілі та принципи діяльності захоплюють. Прагнете ділитися своїм досвідом та знаннями з іншими. Не очікуєте змін, а самі творите їх. Станьте частиною нашої команди.
Напишіть короткий мотиваційний лист і ми неодмінно сконстатуємо з Вами.
Заповнюючи цю форму, Ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних
Made on
Tilda