Нові технології
Ще в другій половині минулого століття відомий американський економіст, лауреат Нобелівської премії з економіки Роберт Солоу довів що інновації – вирішальний фактор економічного зростання.
Жага інновацій починається з глибокого відчуття дискомфорту, також важливе критичне мислення і постійна ревізія свого становища. Скромність, відчуття дискомфорту і переосмислення призводить до того, що людина починає шукати нові інноваційні рішення.
Функції, які виконують інновації в рамках розвитку економіки та суспільства багаточисельні, неможливо охопити весь спектр їх дії, адже вони сприяють економічному розвитку країни в довгостроковому періоді. Не менш важливими нові технології є і в житті кожної людини. Кожен з нас користується тими чи іншими інноваційними продуктами.
Тому постає питання: інновації – це сучасний тренд чи спосіб виживання країни / фірми / людини?
Відповідь однозначна: інновації – це нова реальність, в якій живуть існуючі компанії, а стартапи і їх залучення – це тренд. Є три головні складові успішного зародження інновацій: right people, right culture and right processes. І найважливіше – це люди, які будуть заряджені на інновації, які готові пробувати щось нове і не боятися провалів. Це – люди-інноватори, вони бачать системно там, де інші бачать невпорядковані елементи.

Made on
Tilda