Як поєднуються традиції та сучасність: майстерня виробів з вовни "Гушка"
Цікавим виявився візит учасниць проєкту "Бізнес-школа для жінок Вижницької громади" 16 жовтня 2021 року до наших сусідів з Івано-Франківщини, який підкреслив незаперечну цінність української культури та її самобутність. Під час виїзного майстер-класу до майстерні виробів з вовни «GUSHKA» (м. Косів) учасниці бізнес-школи познайомилися із українським брендом виробів з вовни, який дуже вдало поєднує у своїй роботі традиції та сучасність.
Відродження призабутого традиційного українського ремесла допомагає здобувати популярність косівчанам у світі. Їхні вироби представлені на ринках Данії, Франції, США, а у Сінгапурі навіть відкрито власний шоу-рум. Та на цьому творці «Гушки» не зупиняються, а продовжують підкорювати нові виставки та світові простори.

Бізнес-ідея наших сусідів бере свій початок у Яворові, колисці ліжникарства.

Бізнес-проєкт має жіноче обличчя, бо творяться ліжники, килими виключно жіночими руками, а біля витоків ідеї стоять дві жінки: співзасновниця -маркетологиня Дарина Фурманюк та керівниця виробництва Любов Рибенчук. Традиційне українське ремесло творчині подають з особливим колоритом та любов’ю, задовольняючи смаки навіть найвибагливішого сучасного споживача. Знайомство із «Гушкою» наштовхнуло учасниць візиту на роздуми, які цікаві родзинки Вижниччини можна втілити у підприємницькі ідеї. Маємо багато можливостей, бажання працювати та розвивати свою громаду, а тому впевнено можемо сказати, що рухаємося у вірному напрямку.

Ця інформаційна сторінка розроблена в рамках проєкту «Бізнес-школа для жінок Вижницької громади», що виконується випускницями Академії Жіночого Лідерства, що реалізується Українським Жіночим Фондом в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом (NDI) в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)».

ВИЖНИЦЬКА МТГ є партнером програми DOBRE, яка реалізується консорціумом організацій на чолі з організацією Ґлобал Ком'юнітіз (Global Communities) й фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Зміст є відповідальністю ГО «ЦЕНТР КРЕАТИВНОСТІ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО РОЗВИТКУ» і не відображає точку зору УЖФ, NDI, Global Communities та USAID.

Made on
Tilda