Жіночий погляд на бізнес: як побудувати власну справу, не втративши себе
Твоя справа – це віддзеркалення того, хто ти є насправді
«Ти можеш бути успішною, якщо ти притримуєшся своїх цінностей, залишаєшся собою і собі не зраджуєш!”, - ТЕТЯНА ВОРОНЮК, к.е.н, власниця кав’ярні «Вітер» ділилася досвідом втілення власної ідеї в життя 6 листопада на практичній консультації-зустрічі з учасницями проєкту «Бізнес-школа для жінок Вижницької громади».
Основні секрети успіху від Тетяни Воронюк
1
Знайди ідею – те, що тобі подобається, до чого лежить душа. Ти починаєш розвиватися, а твої знання монетизуються.
2
Вчитися, вчитися, і ще раз вчитися.
3
Гроші – все починається з малого. Навіть з мінімальною сумою, але сильним бажанням, можна зробити дуже багато. У закладі Тетяни всі меблі зроблені власними руками.
4
Основна успішного запуску кав’ярні: місце, продукт, обладнання, персонал.
5
Якщо нічого не вийде, ти можеш розпочати з п’ятого, шостого і навіть десятого разу.
6
Підтримки немає в нікого. Оточуючі будуть казати, що твоя ідея провальна і нічого не вийде, а твоя справа – це зовсім не робота, краще знайти якусь стабільність. Але якщо мене не підтримують, тому я не буду нічого робити – це не виправдання!
7
Ти почнеш працювати завжди. Ти маєш знати всі процеси, навіть якщо будеш делегувати іншим свої обов’язки.
8
Це важко. Ти втомлюєшся, бо ти людина. Але це приємна втома, адже ти не помічаєш, що це твоя робота.
9
Будуєш власну справу, дотримуйся тих цінностей, які ти сповідуєш в житті. Ти не можеш бути в бізнесі однією людиною, а в житті іншою.
10
У кожної людини природою та вихованням закладено цінності, які ти несеш в цей світ. Якщо ти відмовляєшся від них заради грошей, то це не принесе тобі задоволення.
11
Створюй хороші умови праці, люди, які на тебе працюють, будуть щасливі і з радістю приходитимуть на роботу. Якщо у тебе працюють щасливі люди, то і ти будеш щасливим.
12
Не пропонуйте людям послугу чи товар, які б ви не хотіли купити.
13
Дбайте про себе: треба знаходити час на відпочинок і не виснажувати себе.

Ця інформаційна сторінка розроблена в рамках проєкту «Бізнес-школа для жінок Вижницької громади», що виконується випускницями Академії Жіночого Лідерства, що реалізується Українським Жіночим Фондом в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом (NDI) в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)».

ВИЖНИЦЬКА МТГ є партнером програми DOBRE, яка реалізується консорціумом організацій на чолі з організацією Ґлобал Ком'юнітіз (Global Communities) й фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Зміст є відповідальністю ГО «ЦEНТР КРЕАТИВНОСТІ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО РОЗВИТКУ» і не відображає точку зору УЖФ, NDI, Global Communities та USAID.

Made on
Tilda