Живий музей гуцульської поживи у садибі сільського зеленого туризму "Заманушка"

Учасниці проєкту "Бізнес-школа для жінок Вижницької громади" 11 грудня 2021 року взяли участь у виїзній зустрічі з успішною жінкою, підприємицею пані Наталею Вятковською, власницею садиби сільського зеленого туризму "ЗАМАНУШКА", що розташована у селі Багна Вижницького району.

Багато цікавинок містить садиба у мальовничому куточку Вижниччини. Вона входить до маршруту «Плаями невідомої Букової землі» за романом Марії Матіос “Букова земля”. Тут розпочато створення приватної бібліотеки буковиністики та діє ЖИВИЙ МУЗЕЙ ГУЦУЛЬСЬКОЇ ПОЖИВИ.

Учасниці зустрічі взяли участь у майстер-класі з приготування традиційних гуцульських страв, а потім скуштували їх. Та однозначно найцікавішим було спілкування із неординарною та багатогранною господинею садиби.
Зустріч проходила під гаслом "Жінка для жінки", тому пані Наталя у невимушеній атмосфері поділилася історією започаткування власної справи та своєю філософією успіху.
НАЙБІЛЬШЕ ЗАПАМ'ЯТАЛИСЯ ТАКІ ОСНОВНІ НАСТАНОВИ ПІДПРИЄМИЦІ УЧАСНИЦЯМ ПРОЄКТУ
1
НЕ ШУКАЙТЕ БАГАТСТВА, ВКЛАДАЙТЕ ДУШУ У ТЕ, ЩО РОБИТЕ!
2
СПІВАЙ! КОЛИ ТОБІ ДОБРЕ - СПІВАЙ! КОЛИ ТОБІ ДУЖЕ ТЯЖКО - СПІВАЙ!
3
МРІЯ, ЦІЛЬ І БАЖАННЯ - ПОНАД УСЕ!!!
4
НЕ БУДЕТЕ РОБИТИ, НІЧОГО НЕ БУДЕТЕ МАТИ!

Ця інформаційна сторінка розроблена в рамках проєкту «Бізнес-школа для жінок Вижницької громади», що виконується випускницями Академії Жіночого Лідерства, що реалізується Українським Жіночим Фондом в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом (NDI) в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)».

ВИЖНИЦЬКА МТГ є партнером програми DOBRE, яка реалізується консорціумом організацій на чолі з організацією Ґлобал Ком'юнітіз (Global Communities) й фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Зміст є відповідальністю ГО «ЦЕНТР КРЕАТИВНОСТІ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО РОЗВИТКУ» і не відображає точку зору УЖФ, NDI, Global Communities та USAID.

Made on
Tilda